Aktuality

Jsme stále s Vámi, společně to zvládneme

Vážení zákazníci,
i nadále Vám zůstáváme plně k dispozici a veškeré naše služby nabízíme ve standardním rozsahu s preferencí jejich provádění prostřednictvím vzdálené správy tak, abychom na Vašich úřadech zabezpečili plnohodnotné fungování IS Munis. Jsme stále s Vámi, společně to zvládneme

Den malých obcí54. Dny malých obcí se přesouvají na jaro 2021

Vzhledem k aktuálním podmínkám, které jsou velmi zásadně ovlivněné situací okolo pandemie COVID-19, jsme se rozhodli přesunout 54. Dny malých obcí z původně plánovaných termínů (27. října v Olomouci a 3. listopadu v Praze) na jaro 2021. Věříme, že situace bude v té době příznivější a umožní nám všem pokračovat v našich tradičních setkáních.

Konference ISSS/V4DISKonference ISSS online pokračuje i tento týden

Nenechte si ujít nejnovější blok věnovaný elektronickým spisovým službám, elektronickému skartačnímu řízení a také spisovým řádům, které tvoří základ kvalitního fungování všech úřadů.

MunisSoutěž pro uživatele IS Munis prodloužena

Soutěž Léto 2020, která měla skončit tento týden, je prodloužena až do 30. listopadu. I nadále tak máte možnost zasoutěžit si o notebook Lenovo, fitness hodinky Garmin a stolní mixér. Do slosování o tyto krásné ceny budete zařazeni v případě, že vyplníte anketní lístek na adrese www.munis.cz/leto2020. Podmínkou pro udělení první ceny je účast na konferenci „Digitalizujeme ISSS 2020“, která se uskuteční v průběhu října a listopadu v online podobě.

Delegace Senátu Parlamentu ČR na Tchaj-wan se zúčastnil i jednatel společnosti Triada Tomáš Renčín

Delegace Senátu Parlamentu ČR na Tchaj-wan, která se uskutečnila ve dnech 29. srpna až 5. září a byla doprovázena desítkami podnikatelů z různých oblastí ekonomiky, se zúčastnil také jednatel společnosti Triada a ředitel konference ISSS/V4DIS Tomáš Renčín. V rámci sedmidenního programu mise došlo k celé řadě setkání a jednání, které mohou být velice zajímavé a přínosné pro spolupráci obou zemí v oblasti informatizace veřejné správy a při dalším rozvoji digitalizace společnosti.

Obec a finance 4/2020Vychází čtvrté číslo časopisu Obec a finance

Během příštího týdne dorazí na Vaše úřady nové číslo časopisu Obec a finance. Čtvrté vydání letošního roku se mimo jiné věnuje dvacátému výročí činnosti krajské samosprávy a v souvislosti s tímto tématem přináší rozhovor s hejtmanem Kraje Vysočina Jiřím Běhounkem, který je pověřen vedením Asociace krajů. Vzhledem k tomu, že se blíží krajské volby, najdete v časopise vizitky všech krajů, jejich charakteristiku a základní údaje a také článek s rozborem hospodaření krajů za poslední roky a výhled na rok 2020. To ale není zdaleka všechno…

DMO Munis DVS OF ISSS