Aktuality

Konference ISSSNa ISSS do konce ledna s výraznou slevou

Konferenci ISSS, která by se měla konat ve dnech 16. až 17. května 2022 v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové, mohou uživatelé IS Munis navštívit za velmi zvýhodněné vstupné. Pokud se na ISSS zaregistrují a provedou úhradu do 31. ledna, zaplatí oproti plnému vstupnému pouze zhruba čtvrtinu ceny. Poloviční slevu pak mohou využít také ostatní pracovníci veřejné správy či knihoven. 24. ročník ISSS přitom slibuje velmi pestrý program za přítomnosti řady zajímavých přednášejících a hostů z oblasti veřejné správy. Chybět na konferenci nebudou ani doprovodné obchodní expozice a návštěvníci se mohou těšit i na bohatý společenský program.

Zlatý erbI letos můžete soutěžit ve Zlatém erbu

Minulý týden odstartoval 24. ročník soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby obcí a měst s názvem Zlatý erb. Pořadatelé této akce se pro rok 2022 rozhodli výrazně inovovat a zjednodušit hodnotící kritéria s důrazem na uživatelskou přívětivost a informační hodnotu pro občany. Stejně jako v předchozích letech se soutěží opět ve všech krajích České republiky. Vzhledem k tomu, že je letošní ročník zaměřen zejména na služby pro veřejnost, získal Zlatý erb 2022 přídomek „ročník služeb“. Do soutěže se můžete přihlásit až do 7. března.

Jsme připraveni na cokoliv!

I přes aktuální situaci související s pandemií koronaviru jsou v plném proudu přípravy nového, již čtyřiadvacátého ročníku konference ISSS. Tato významná akce by se měla uskutečnit 16.–17. května 2022 v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové, tedy zhruba o měsíc později, než bývalo tradičně zvykem. Témata programových bloků by opět měla obsáhnout většinu relevantních oblastí eGovernmentu a reagovat na všechno, co v této oblasti přinese nový rok, nová vláda a nová rozhodnutí. Do Hradce Králové plánuje zavítat spousta zajímavých hostů a přednášejících, chybět nebudou desítky obchodních expozic a vše bude doplněno bohatým společenským programem. Jsme připraveni na cokoliv a těšíme se, že se společně s vámi letos opět setkáme nejenom na ISSS. Jsme připraveni na cokoliv

Velmi pestrou škálu témat nabídly loni uživatelům IS Munis webináře, PC kurzy a odborné semináře

Více než 1000 uživatelů IS Munis se loni přihlásilo na PC kurzy, webináře a odborné semináře pořádané společností Triada. V březnu se nejprve uskutečnila série on-line webinářů věnujících se Mzdám, elektronické spisové službě a modulům Seznam obyvatel a volby, Rozpočet a Evidence smluv. Následovaly tradiční Odborné semináře uživatelů IS Munis (OSUM), které se v červnu konaly pouze v on-line podobě. Podzim se pak nesl v duchu PC kurzů a v závěru roku konečně došlo i na prezenční podobu odborných seminářů, kterou nakonec doplnila i jejich on-line forma. Celkový počet všech uskutečněných seminářů byl 38.

Obec a financeČasopis Obec a finance si můžete předplatit na celý rok

I v letošním roce se můžete těšit na časopis Obec a finance, který vás bude pravidelně informovat o všem podstatném, co se děje ve veřejné správě. První číslo tohoto časopisu vyjde v únoru, abyste ale nemuseli myslet na každé jeho vydání zvlášť, můžete si jej předplatit na celý rok dopředu za 540 korun. Časopis Obec a finance se vedle ekonomických otázek zabývá komplexní problematikou veřejné správy, ať už se jedná o životní prostředí, investiční a bytovou výstavbu, energetické úspory či dopravu. Velká pozornost je v časopise věnovaná také rozvoji digitalizaci a e-governmentu v České republice včetně veškeré související legislativy.

PF 2022

Společnost Triada vám přeje klidné a pohodové Vánoce a v celém novém roce hlavně hodně zdraví a mnoho osobních i pracovních úspěchů. Velmi si vážíme toho, že s vámi spolupracujeme už 30 let. Děkujeme vám za vaši dosavadní přízeň a těšíme se na to, že se budeme společně setkávat i v roce 2022.

DMO Munis DVS OF ISSS