Zlatý erbZlatý erb putuje i letos po všech krajích

Zlatý erb už zná polovinu vítězů krajských kol. Soutěž o nejlepší webové stránky a elektronické služby obcí a měst se letos koná již po jednadvacáté, a i v tomto roce se jí zúčastnily úplně všechny kraje České republiky.

Slavnostní krajské ceremoniály, na kterých jsou předávány ceny těm nejúspěšnějším obcím a městům, odstartovaly na začátku února v Praze. Kompletní podoba vítězů krajských kol bude známá 26. března, kdy se budou vyhlašovat výsledky v Moravskoslezském kraji.

Tím ale Zlatý erb zdaleka nekončí. Obce a města, která se v krajských kolech umísťují na prvních místech, totiž postupují do celostátního finále. Jeho dějištěm bude již tradičně konference Internet ve státní správě a samosprávě, kde dojde 1. dubna 2019 k slavnostnímu vyhlášení a předání finálových cen.

Zlatý erb organizuje společnost Český zavináč. Oficiální záštitu poskytly této soutěži Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Ministerstvo vnitra ČR, Asociace krajů ČR, Svaz měst a obcí ČR a Sdružení místních samospráv ČR.

Více informací o soutěži je k dispozici na adrese www.zlatyerb.cz. Nechybí zde ani přehled dosavadních vítězů krajských kol včetně fotogalerií.

DMO Munis DVS OF ISSS