Odborný seminář IS Munis aneb nic nás nezastaví

Termín
7. 12. 2021, 9.00–13.00 (přehled termínů)
Místo
Brno, Střední 61, (mapa), Hotel Avanti, Velký sál (změna místa)
Platební informace
cena dle kategorie, úhrada předem bankovním převodem, č. ú. 244882329/0800, VS 9211207
Kategorie Cena
první účastník 2240 Kč
druhý nebo další účastník 1940 Kč
Registrace

Program

Odborný seminář IS Munis aneb nic nás nezastaví

Připravte se s námi na novinky, které vás čekají hned po novém roce. Od 1. ledna 2022 budete muset povinně publikovat vaše vyhlášky v nové Sbírce předpisů územních samosprávných celků, jinak nebudou účinné. Na Odborném semináři IS Munis si ukážeme, jak se dá tato povinnost jednoduše splnit pomocí nových nástrojů v elektronické spisové službě Munis ERMS. Probereme také změny, které se budou od 1. ledna týkat spisové služby v souvislosti s novou prováděcí vyhláškou – na dokumenty už tak např. nebudete moci odpovídat pod stejným číslem jednacím. Kromě návodů na správné nastavení všech těchto důležitých novinek se dozvíte i několik tipů a triků na práci s Munis ERMS.

Svůj prostor dostanou na semináři samozřejmě i ekonomická témata, těšit se tak můžete na blok věnovaný mimo jiné modulu Rozpočet. Návrh rozpočtu na rok 2022 už v tomto programu sestavit umíte, nově se ale dozvíte, jak výslednou variantu schváleného rozpočtu nahrát do příštího roku a seznámíte se také s tím, jakým způsobem rozpočet v novém období správně sledovat.

Věnovat se budeme i letošnímu tématu číslo jedna, kterým je problematika komunálního odpadu. Ukážeme si, jaké jsme pro vás připravili novinky, abyste správu tohoto poplatku bez problémů zvládli i v případě, že u vás došlo při výběru konkrétní varianty k nějaké zásadnější změně. Závěr semináře bude jako vždy patřit rekapitulaci přechodu na nový rok v jednotlivých modulech IS Munis.

Věříme, že se na podzimním Odborném semináři IS Munis všichni sejdeme konečně zase společně v prezenční podobě. Chybět na něm samozřejmě nebude ani tradiční sladké překvapení.

Pro všechny účastníky semináře navíc připravujeme ještě jeden bonus v podobě navazujícího on-line setkání v polovině prosince. Těsně před Vánoci se tak dozvíte i poslední novinky vyplývající z legislativy, abyste byli na vše podstatné připraveni k 1. lednu 2022 opravdu stoprocentně.

Informace

  • Cena je uvedena včetně materiálů, občerstvení a DPH.
  • Úhrada předem bankovním převodem, číslo účtu 244882329/0800, variabilní symbol (VS) dle akce a místa konání. Na základě platby bude zaslán daňový doklad. Účast lze odvolat nejpozději 7 dnů před konáním akce. Při pozdějším stornu nebo neúčasti pořadatel poplatek nevrací!
  • Všeobecné podmínky pro účastníky seminářů a PC kurzů Triada
DMO Munis DVS OF ISSS