Odborný seminář IS Munis aneb nic nás nezastaví

Termín
10. 12. 2021, 9.00–13.00 (přehled termínů)
Místo
Přerov, Horní nám. 9/9, (mapa), Vzdělávací a kulturní středisko Klubu Teplo Přerov, přízemí, hnědý sál
Platební informace
cena dle kategorie, úhrada předem bankovním převodem, č. ú. 244882329/0800, VS 9211210
Kategorie Cena
první účastník 2240 Kč
druhý nebo další účastník 1940 Kč
Registrace

Program

Odborný seminář IS Munis aneb nic nás nezastaví

Připravte se s námi na novinky, které vás čekají hned po novém roce. Od 1. ledna 2022 budete muset povinně publikovat vaše vyhlášky v nové Sbírce předpisů územních samosprávných celků, jinak nebudou účinné. Na Odborném semináři IS Munis si ukážeme, jak se dá tato povinnost jednoduše splnit pomocí nových nástrojů v elektronické spisové službě Munis ERMS. Probereme také změny, které se budou od 1. ledna týkat spisové služby v souvislosti s novou prováděcí vyhláškou – na dokumenty už tak např. nebudete moci odpovídat pod stejným číslem jednacím. Kromě návodů na správné nastavení všech těchto důležitých novinek se dozvíte i několik tipů a triků na práci s Munis ERMS.

Svůj prostor dostanou na semináři samozřejmě i ekonomická témata, těšit se tak můžete na blok věnovaný mimo jiné modulu Rozpočet. Návrh rozpočtu na rok 2022 už v tomto programu sestavit umíte, nově se ale dozvíte, jak výslednou variantu schváleného rozpočtu nahrát do příštího roku a seznámíte se také s tím, jakým způsobem rozpočet v novém období správně sledovat.

Věnovat se budeme i letošnímu tématu číslo jedna, kterým je problematika komunálního odpadu. Ukážeme si, jaké jsme pro vás připravili novinky, abyste správu tohoto poplatku bez problémů zvládli i v případě, že u vás došlo při výběru konkrétní varianty k nějaké zásadnější změně. Závěr semináře bude jako vždy patřit rekapitulaci přechodu na nový rok v jednotlivých modulech IS Munis.

Věříme, že se na podzimním Odborném semináři IS Munis všichni sejdeme konečně zase společně v prezenční podobě. Chybět na něm samozřejmě nebude ani tradiční sladké překvapení.

Pro všechny účastníky semináře navíc připravujeme ještě jeden bonus v podobě navazujícího on-line setkání v polovině prosince. Těsně před Vánoci se tak dozvíte i poslední novinky vyplývající z legislativy, abyste byli na vše podstatné připraveni k 1. lednu 2022 opravdu stoprocentně.

Informace

  • Cena je uvedena včetně materiálů, občerstvení a DPH.
  • V případě naplnění kapacity si pořadatel vyhrazuje právo zastavit příjem přihlášek.
  • Úhrada předem bankovním převodem, číslo účtu 244882329/0800, variabilní symbol (VS) dle akce a místa konání. Na základě platby bude zaslán daňový doklad. Účast lze odvolat nejpozději 7 dnů před konáním akce. Při pozdějším stornu nebo neúčasti pořadatel poplatek nevrací!
  • Všeobecné podmínky pro účastníky seminářů a PC kurzů Triada
DMO Munis DVS OF ISSS