Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 10/2020
Zpravodaj 10/2020
DMO – Daně & účetnictví v praxi
Zveme vás na druhý ročník odborné konference DMO – Daně & účetnictví v praxi, která se uskuteční 29. září v Praze. Konference, která je určená starostům, ekonomům a dalším zástupcům obcí, bude i letos zaměřená na daňovou a účetní problematiku v prostředí veřejné správy. Z připravovaných témat se můžete těšit zejména na „Kontrolu činnosti a hospodaření příspěvkových organizací zřízených obcí“ nebo na téma „Poskytování dotací z rozpočtů obcí a jejich veřejnoprávní kontrola“. Do konce srpna můžete na tuto konferenci využít zvýhodněné vstupné.
>>
Aktualizace 3.34 přinese spoustu novinek
Na začátku července dorazí na úřady pravidelná pololetní aktualizace, která bude mít označení 3.34. Pro uživatele IS Munis je připravena celá řada novinek a vylepšení, ať už se jedná o velké množství změn v elektronické spisové službě Munis ERMS nebo spojení programů Rozpočet a Sledování rozpočtu do jednoho modulu Rozpočet ISM. Na co všechno se tedy můžete těšit?
>>
Munis
Elektronická spisová služba Munis ERMS ve verzi 3.34 – část první
V rámci pololetní aktualizace 3.34 vám přinášíme druhou porci novinek a vylepšení elektronické spisové služby Munis ERMS, která má za cíl zvýšit uživatelský komfort práce s tímto modulem. Využíváme toho, že legislativa týkající se spisové služby je alespoň chvíli neměnná a můžeme se soustředit na to, jak některé procesy a postupy ve spisové službě optimalizovat.
>>
ERMS Spisovna
On-line kurzy se budou konat i v létě
Série on-line kurzů pro uživatele IS Munis bude pro velký zájem pokračovat i v průběhu července a srpna. Prvním tématem budou 16. července opět Mzdy SQL, webinář se tentokrát zaměří na práci s datovými listy v tomto programu. Na konci srpna se pak bude konat on-line kurz „Příprava voleb v novém modulu Seznam obyvatel a volby“.
>>
Munis
Pokračují krajské ceremoniály Zlatého erbu
Zlatý erb zná vítěze v dalších krajích, v průběhu června se nejprve uskutečnily slavnostní ceremoniály v Královehradeckém a Jihomoravském kraji a tento týden byli vyhlášeni vítězové i v Kraji Vysočina a Karlovarském kraji. Kvůli výskytu koronaviru bohužel musel být odložen slavnostní ceremoniál v Praze, v současné době se pro něj hledá náhradní zářijový termín. Vítězové všech krajských kol Zlatého erbu se utkají v celorepublikovém finále, které se uskuteční na konferenci ISSS v termínu 18.–19. října.
>>
Zlatý erb
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.