Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 10/2021
Zpravodaj 10/2021
Novinky aktualizace 3.36
Tradiční pololetní aktualizace s označením 3.36 obsahuje celou řadu novinek, které jsou zaměřeny jednak na potřeby druhého pololetí kalendářního roku (příprava návrhů rozpočtů na nový rok, nové funkce v Komunálním odpadu) a jednak na zvýšení bezpečnosti provozu systému (automatické testování databází, indikace stavu systému v Panelu Munis). O všech novinkách si můžete přečíst v konkrétních návodech, které jsou součástí každého aktualizovaného modulu. Několik nejvýznamnějších novinek by ale v žádném případě nemělo uniknout vaší pozornosti.
>>
Munis
Místní poplatek za komunální odpad
Oblast odpadového hospodářství prochází v poslední době výraznými změnami, které jsou podloženy celou řadou nových anebo novelizovaných právních předpisů. Na některé důležité aspekty změn byste měli začít myslet už nyní, aby se pak neřešily ve zbytečném chvatu na konci letošního roku.
>>
Triada, spol. s r. o.
54. Dny malých obcí odkryly svůj kompletní program
54. Dny malých obcí, které se budou konat 14. září v Praze a 23. září v Olomouci, nabídnou všem účastníkům bohatý program nabitý novinkami a důležitými informacemi z veřejné správy. Konferenci již tradičně zahájí zástupci Ministerstva pro místní rozvoj, kteří představí dotační tituly pro podporu investičních projektů obcí v pokoronavirovém období. Pozvání na konferenci v Praze přijala ministryně Klára Dostálová, v Olomouci pak vystoupí David Koppitz, náměstek pro řízení sekce regionálního rozvoje a Marie Zezůlková, ředitelka odboru regionální politiky. Následovat budou bloky Ministerstva životního prostředí, Ministerstva financí, Ministerstva vnitra či Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Kompletní program je k dispozici na webových stránkách Dnů malých obcí.
>>
Den malých obcí
Zlatý erb má za sebou první krajské ceremoniály
Královehradecký, Středočeský a Olomoucký kraj už znají vítěze 23. ročníku soutěže Zlatý erb. V těchto krajích byli na konci června a v červenci oceněni zástupci obcí a měst s nejlepšími webovými stránkami a elektronickými službami. Ceny obdrželi účastníci z rukou hejtmanů jednotlivých krajů. Zlatý erb se bude postupně vyhlašovat i ve všech ostatních krajích České republiky, zbývající ceremoniály se uskuteční v průběhu září. Vítězové jednotlivých kategorií postupují z každého kraje do celostátního kola.
>>
Zlatý erb
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.