Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 11/2020
Zpravodaj 11/2020
Soutěž Léto 2020
Soutěžte s námi o notebook Lenovo, fitness hodinky Garmin a stolní mixér. Pro všechny uživatele IS Munis jsme připravili soutěž s názvem Léto 2020, která odstartovala 1. července a potrvá do 15. října. A jak tyto krásné ceny můžete získat? Stačí vyplnit anketní lístek, který se i s pravidly a podrobnostmi soutěže nachází na adrese www.munis.cz/leto2020. Do slosování o první cenu budou zařazeni ti soutěžící, kteří se zároveň v říjnu zúčastní konference ISSS 2020 – Nové perspektivy.
Dny malých obcí budou nabité informacemi, dorazí ministři i další odborníci z veřejné správy
54. Dny malých obcí se uskuteční na přelomu října a listopadu v Olomouci a Praze a jejich program bude hodně pestrý. Tématem číslo jedna bude podpora investičních projektů obcí v pokoronavirovém období – ve společném bloku MMR a MŽP. Svou účast v Praze předběžně potvrdila nejenom ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, ale také Richard Brabec, ministr životního prostředí. Do konce srpna se můžete na Dny malých obcí zaregistrovat za zvýhodněné vstupné.
>>
Den malých obcí
Solón v novém kabátě
Solón s pořadovým číslem tři k vám míří ve zbrusu nové grafické podobě. Je obohacený o dění přímo z vašich obcí a měst a těšit se můžete i na úplně nové rubriky. Právě v těchto dnech by měl dorazit na vaše úřady. Co všechno tedy Solón 2020/3 obsahuje a proč právě teď jeho nová podoba?
>>
Solón
ISP se nově generuje přímo z Mezd SQL
Nový program Mzdy SQL v sobě zahrnuje jednu velmi příjemnou funkci, přímo z tohoto modulu se totiž dají generovat data do Informačního systému o platech, a proto už není potřeba na ISP instalovat žádný další speciální program. Sběr dat za 1. pololetí 2020 probíhá od 1. července do 5. srpna. Pokud potřebujete s nastavením a vygenerováním ISP pomoci, neváhejte se obrátit na svého odborného konzultanta nebo náš Helpdesk.
Elektronická spisová služba Munis ERMS ve verzi 3.34 – část druhá
V rámci pololetní aktualizace 3.34 jsme vám přinesli druhou porci novinek a vylepšení elektronické spisové služby Munis ERMS, která má za cíl zvýšit uživatelský komfort práce s tímto modulem. V minulé části popisu těchto novinek jsme se soustředili na Podatelnu, takže teď se zase pro změnu podíváme na Úředníka. Konkrétně na vylepšení týkající se práce s přijatým dokumentem.
>>
ERMS Spisovna
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.