Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 11/2021
Zpravodaj 11/2021
Aktuální vývoj metodik k poplatku za komunální odpad
Během letošního roku musí všechny obce připravit nové vyhlášky týkající se poplatku za komunální odpad tak, aby byly v souladu s novou právní úpravou. Ta je sice účinná již od 1. ledna tohoto roku, avšak díky přechodnému období mohou být příslušné změny zohledněny až pro rok následující. Tuto oblast byste rozhodně neměli podcenit, a proto přípravu nové vyhlášky neodkládejte. Abyste zvolili správný a vhodný způsob výběru tohoto poplatku, je vhodné sledovat související metodické pokyny příslušných ministerstev.
>>
Munis
Novinky k programu konference ISSS 2021
Přípravy na 23. ročník konference ISSS jsou v plném proudu, tato populární akce se totiž uskuteční v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové už příští měsíc, ve dnech 20.–21. září. Minulý ročník se po několika odkladech nakonec v podzimních měsících odehrál v online podobě, o to víc tak pořadatele těší, že by měla mít konference ISSS 2021 už svou tradiční podobu. Těšit se můžete na bohatý program, v předchozích dnech nabrala konkrétní obrysy mimo jiné i přednášková témata Ministerstva pro místní rozvoj.
>>
Konference ISSS
54. Dny malých obcí už v září v Praze a v Olomouci
V září se kromě konference ISSS 2021 uskuteční i 54. Dny malých obcí, hostit je bude nejprve 14. září Praha a následně 23. září Olomouc. Zájemci se mohou na oba termíny konference registrovat na webových stránkách Dnů malých obcí. Na nich je k dispozici také kompletní program konference, které se tentokrát zúčastní zástupci Ministerstva životního prostředí, Ministerstva pro místní rozvoj, Ministerstva financí, Ministerstva vnitra či Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Návštěvníci nezůstanou ochuzeni ani o tradiční doprovodnou výstavu firem. Pořadatelé udělají vše pro zajištění bezpečného prostředí.
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.