Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 12/2020
Zpravodaj 12/2020
V letošním roce skončí podpora původních Mezd
Rádi bychom Vás upozornili na to, že bude v letošním roce ukončena podpora původního programu na Mzdy. V případě, že ještě tento modul nemáte převedený na novou verzi Mzdy SQL, kontaktujte prosím svého konzultanta nebo náš Helpdesk, abyste si zavčas domluvili jak samotný termín převodu, tak zaškolení ovládání tohoto programu. Licenci na Mzdy SQL získáte po provedení převodu zcela zdarma.
Do konce srpna na konferenci DMO – Daně & účetnictví v praxi se slevou
Na konferenci DMO – Daně & účetnictví v praxi, která se uskuteční 29. září v Praze, máte ještě do konce prázdnin možnost přihlásit se za zvýhodněnou cenu. I na letošním ročníku vystoupí renomovaní odborníci, kteří budou přednášet o aktuálních a zajímavých tématech zaměřených na daňovou a účetní problematiku v prostředí veřejné správy. Konference je určená nejenom pro účetní, ale i pro starosty a další zástupce obcí a měst. K dispozici je podrobný program i přihláška.
>>
Umíte pracovat s datovými listy ve Mzdách SQL?
Mzdy SQL obsahují oproti původnímu programu na Mzdy řadu nových a užitečných funkcionalit. Jedním z takových nástrojů jsou tzv. Datové listy, prostřednictvím nichž si mohou uživatelé vytvářet a tisknout přehledy a sestavy, které se hodí přímo pro jejich potřeby. Praktický návod na práci s Datovými listy byl v červenci tématem on-line kurzu Datové listy ve Mzdách SQL.
>>
Soft-PC
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.