Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 12/2023
Zpravodaj 12/2023
Jednoduché a efektivní postupy díky Fakturaci ASM
Chcete zvládat fakturační agendu rychle a jednoduše? Pak je ideální čas přejít na nové moduly Fakturace ASM a Bankovní služby ASM, které v informačním systému Munis nahrazují původní moduly Fakturace a Bankovní služby. Oba tyto programy nabízí celou řadu efektivních postupů – pokud je tedy ještě nevyužíváte, kontaktujete svého konzultanta nebo obchodního zástupce společnosti Triada, abyste si přepnutí na nové moduly domluvili co nejdříve.
>>
Munis
Letní soutěž s Triadou míří do finiše
Do konce letní soutěže s Triadou zbývá poslední týden. Moc nás těší, že se do soutěže zapojily desítky z vás – díky krásným fotografiím jsme si navzájem zpříjemnili prázdniny a načerpali spoustu zajímavých inspirací na cestování i zajímavé zážitky. Pokud jste své fotky na Facebookovou stránku Triada, do komentáře pod příspěvek o letní soutěži, ještě vložit nestihli, a chcete být zařazeni do slosování o cestovní kávovar na kapsle, můžete tak učinit do 31. srpna. Zároveň je potřeba začít sledovat náš Facebookový profil.
>>
Facebook
Příprava rozpočtu na nový rok s předstihem
V modulu Rozpočet ISM si už nyní můžete začít připravovat návrh rozpočtu na příští rok. Rozpočet ISM to umožňuje od aktualizace 3.40. Sestavit si můžete buď jeden návrh rozpočtu, nebo více dílčích. Při tvorbě návrhu se dají využít data rozpočtu z letošního roku, který lze do návrhu jednoduše naimportovat, a vy už poté pouze upravíte hodnoty rozpočtu pro rok 2024. K návrhu se můžete kdykoli vracet, exportovat ho do Excelu nebo aktualizovat. V případě, že si chcete sestavit více variant návrhu rozpočtu, je možné si k usnadnění práce pořídit i jeho kopie. Pokud se chcete seznámit se všemi možnostmi, které Rozpočet ISM nabízí, neváhejte se na nás obrátit.
Investice do komunitní energetiky? Téma pro DMO
58. Dny malých obcí, které se budou konat v listopadu v Olomouci a v Praze, nabídnou řadu zajímavých témat. „Energetická situace v Evropské unii je v posledních dvou letech velmi turbulentní. Obce v této nejisté době přemýšlí o budování energetických systémů, které jim alespoň částečně zabezpečí energie z vlastních zdrojů, a proto začínají investovat do komunitní energetiky,“ nastínil jedno z témat Vojtěch Dvořáček, programový ředitel konference. Na DMO se bude hovořit i o ekologické stabilitě a zadržování vody v krajině, které je rok od roku problematičtější kvůli suchům, nebo naopak přívalovým dešťům.
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.