Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 16/2019
Zpravodaj 16/2019
Vychází páté číslo časopisu Obec a finance
Příští pondělí vyjde páté číslo časopisu Obec a finance. Hned v úvodu se vrací k vyhodnocení soutěže Vesnice roku – informací ze setkání všech vítězných obcí z krajů v sídle Vesnice roku 2019 v Lipové. Představena je také knihovna roku a městská knihovna roku 2019. Součástí pátého čísla je dále podrobná reportáž z 52. Dnů malých obcí či rozhovor o připravované Strategii Smart City z dílny SMO ČR.
>>
Obec a finance
Semináře uživatelů IS Munis odstartovaly v Praze
Odborné semináře IS Munis tento týden odstartovaly své podzimní kolo v Praze a setkaly se tam s pozitivní odezvou téměř 80 účastníků. Příští týden pak zamíří do Nového Města na Moravě, Plzně a Ústí nad Labem. Na semináře do těchto měst i dalších pěti, kde se budou konat v prosinci, je stále možné se přihlásit.
>>
Triada, spol. s r. o.
Servisní balíček Munis 3.32.1
Na konci listopadu bude uvolněn velmi důležitý servisní balíček 3.32.1, který připraví všechny moduly IS Munis na přechod na nový rok 2020. Kromě toho bude obsahovat i spoustu novinek a vylepšení v ekonomických agendách, elektronické spisové službě Munis ERMS, v Evidenci smluv, Legalizaci a vidimaci, Matrice či Monitoru insolvencí. Všechny novinky servisního balíčku budou podrobně popsány. Rozsáhlým změnám v Munis ERMS je navíc věnován samostatný „seriál“, který je od minulého vydání pravidelnou součástí tohoto Zpravodaje.
Před instalací servisního balíčku byste měli provést zálohu IS Munis. V případě, že budete chtít s instalací servisního balíčku pomoci, neváhejte kontaktovat svého konzultanta, případně helpdesk.
52. Dny malých obcí hostila Praha a Olomouc
52. Dny malých obcí jsou minulostí, na začátku listopadu se tato konference uskutečnila nejprve v Praze, 14. listopadu pak zavítala do Olomouce. Na obě dvě místa se registrovalo téměř 400 starostů a starostek a velký zájem vzbudily Dny malých obcí i u vystavovatelů, do Čech i na Moravu jich totiž dorazilo po čtyřiceti. Hlavním partnerem celé akce byla Česká pošta.
>>
Den malých obcí
Elektronická spisová služba Munis ERMS ve verzi 3.32.1 – část druhá
V minulém článku o uživatelském upgradu elektronické spisové služby Munis ERMS ve verzi 3.32.1 jsme představili upravené menu a nové vlastnosti základní nabídky akcí, u které si můžete zapnout zobrazení reflektující vaše nejčastěji využívané akce. Dnes se podíváme na přípravu dokumentů pro uložení ve spisovně.
>>
Munis
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.