Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 17/2019
Zpravodaj 17/2019
Přechod na nový rok v IS Munis
Blíží se konec roku a s ním i přechod na nový rok v jednotlivých IS Munis. Aby byl IS Munis na tento přechod správně připravený, je potřeba na úřadech nainstalovat servisní balíček Munis 3.32.1. (včetně všech souvisejících hotfixů). Postup přechodu na nový rok ve všech příslušných modulech je pak popsán v podrobném návodu.
Advent s Triadou
Chcete si zpříjemnit adventní čas a zasoutěžit si o krásné vánoční ceny? Stačí začít sledovat Facebookovou stránku Triada, vyfotit váš vánočně vyzdobený úřad a vložit nám do pátku 13. prosince fotografii do komentáře na Facebook (pod příspěvek Advent s Triadou).
>>
Triada, spol. s r. o.
Podpora inventur v modulu Majetek
Modul Majetek byl v letošním roce obohacen o řadu užitečných funkcí, mezi které patří mimo jiné podpora inventur. Na kartách majetku jsou tak v současné době k dispozici údaje jako Čárový kód nebo Možnost označení štítkem, a doplněna byla i možnost hromadného pořízení neodpisovaných karet. V nejbližší době bude modul Majetek zahrnovat kompletní podporu inventur.
>>
Munis
Na úřady míří vánoční vydání Solóna
Poslední vydání Solóna v letošním roce míří na úřady v tradičním adventním čase. Ještě než začnou Vánoce, je potřeba věnovat pozornost některým důležitým změnám, a samozřejmě nejenom na ně páté číslo Solóna upozorňuje.
>>
Solón
Microsoft ukončí 14. ledna 2020 podporu Windows 7
Podle informací firmy Microsoft bude po 10 letech od uvedení na trh ukončena podpora systému Windows 7 a nadále již nebudou vydávány bezpečnostní aktualizace pro tento operační systém.
>>
Munis
Elektronická spisová služba Munis ERMS ve verzi 3.32.1 – část třetí
V článcích o uživatelském upgradu elektronické spisové služby Munis ERMS ve verzi 3.32.1 jsme již představili úpravu hlavních menu, nové vlastnosti základní nabídky akcí a novinky v oblasti přípravy dokumentů pro spisovnu. Dnes se budeme věnovat tisku podacích razítek, který může významně přispět k rychlosti a efektivitě práce podatelny.
>>
Munis
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.