Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 4/2022
Zpravodaj 4/2022
Hradec Králové bude hostit 24. ročník ISSS
Elektronizace zdravotnictví, kyberbezpečnost či oblast eGovernmentu. Nejen o těchto tématech budou ve dnech 16. a 17. května debatovat na ISSS v královéhradeckém Aldisu nejvýznamnější představitelé české veřejné správy. Generálním partnerem 24. ročníku konference, která je jednou z největších akcí svého druhu ve střední a východní Evropě, je opět Česká spořitelna.
>>
Konference ISSS
Na ISSS se sejdeme i s uživateli IS Munis
Potřebujete pracovat s IS Munis z domova? Víte, jak správně zabezpečit svoje data? Sháníte pro svou školu spisovou službu? A čeká vás už brzy elektronická skartace? Pak je ten nejvyšší čas zaregistrovat se na konferenci ISSS, jejíž součástí bude i letos setkání uživatelů IS Munis s odbornými konzultanty společnosti Triada. Budete tak mít jedinečnou příležitost prodiskutovat s námi osobně všechna aktuální témata a zároveň navštívit celou řadu přednášek souvisejících s rozvojem IS Munis. Do konce března se navíc na ISSS můžete registrovat za speciální zvýhodněné vstupné.
>>
Munis
Pestrá nabídka PC kurzů už od dubna
I letos se můžete zúčastnit v Brně a v Praze oblíbených počítačových kurzů. Konat se budou v dubnu a květnu a připravených témat je pro vás spousta: ERMS – příprava pro spisovnu, Ekonomika v IS Munis od A do Z, Průvodce elektronickou skartací a Mzdy – tipy, postupy a praktické ukázky. Velkou výhodou tohoto typu kurzů je, že si můžete vše, co se na seminářích bude přednášet, vyzkoušet pod odborným dohledem konzultantů společnosti Triada přímo na místě. Kapacita PC kurzů je ale omezená, proto se na ně neváhejte přihlásit co nejdříve.
Kotrmelce v pravidlech pro spisové služby
Na změnu vyhlášky o podrobnostech výkonu spisové služby se čekalo téměř celý minulý rok a nakonec byla její novelizace zveřejněna ve Sbírce zákonů až 23. prosince 2021. Její účinnost přitom byla stanovena hned na 1. ledna 2022. V souvislostí s touto novelou proto vyvstala řada otázek týkajících spisové služby, ať už se to týká odpovídání pod novým číslem jednacím nebo toho, že by měly být všechny elektronické dokumenty vytvářeny povinně s textovou vrstvou.
>>
ERMS Spisovna
Přihlašování do Zlatého erbu bylo prodlouženo
Termín uzávěrky přihlášek do Zlatého erbu byl posunutý na 14. března, a tak se do soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby můžete přihlásit ještě v průběhu celého tohoto týdne. Stejně jako v minulých ročnících se mohou do Zlatého erbu zapojit obce a města z celé České republiky. Soutěžit budou nejprve v krajských kolech a z nich pak vítězové jednotlivých kategorií postoupí do celostátního finále. Propozice Zlatého erbu, aktuální přehled přihlášených soutěžících a informace a fotogalerie z předchozích ročníků jsou k dispozici na webových stránkách soutěže.
>>
Zlatý erb
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.