Nepravidelný zpravodaj společnosti Triada 9/2021
Zpravodaj 9/2021
Připravujeme pro vás pololetní aktualizaci 3.36
Na začátku července dorazí na vaše úřady tradiční pololetní aktualizace, která tentokrát bude mít označení 3.36. Aktualizace obsahuje celou řadu novinek, o kterých si budete moci přečíst v doprovodném popisu. Dopředu bychom vás rádi upozornili alespoň na několik z nich.
>>
Munis
Videokonference V4DIS 2021 – eTourism
Zájemci o využívání moderních technologií v oblasti turistického ruchu nyní najdou na stránkách www.v4dis.eu příspěvky a diskuse, které proběhly v rámci videokonference V4DIS – eTourism. Hlavním organizátorem videokonference byl spolek Český zavináč, podpořil ji Visegrádský fond a záštitu nad ní převzal předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil.
>>
V4DIS
Je nejvyšší čas přejít na modul Seznam obyvatel a volby
Pokud ještě na svém úřadě nemáte převedenou Evidenci obyvatel na nový modul Seznam obyvatel a volby, kontaktujte co nejdříve svého konzultanta nebo náš Helpdesk, abyste si domluvili termín převodu. Nový modul Seznam obyvatel a volby je postaven na striktním čerpání dat ze základních registrů, čímž udržuje data o obyvatelích s trvalým bydlištěm na území obce stále aktuální a přesná. Tento modul navíc slouží k vytvoření stálého seznamu voličů pod agendou A1281 oddělenou od základního seznamu obyvatel, což původní Evidence obyvatel neumožňovala. Vzhledem k tomu, že volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR se budou konat už na začátku října, naplánujte si převod co nejdříve, abyste na ně byli včas a správně připraveni.
>>
Munis
Zlatý erb zná většinu termínů krajských ceremoniálů
Soutěž o nejlepší webové stránky obcí a měst a jejich elektronické služby s názvem Zlatý erb už zná většinu termínů krajských ceremoniálů. Na konci června se vyhlášení vítězů uskuteční v Královehradeckém a Středočeském kraji, zbytek slavnostních ceremoniálů pak bude následovat během září. Vítězové jednotlivých krajských kol postoupí do celostátního finále. Osobní záštitu nad soutěží převzal Miloš Vystrčil, předseda Senátu Parlamentu ČR, a právě z jeho rukou převezmou 19. října 2021 v prostorách Senátu ocenění všichni úspěšní účastníci celostátního kola.
>>
Zlatý erb
Víte, že platby kartou se dají provádět v IS Munis hromadně?
Servisní balíček 3.35.1 přinesl jednu velmi užitečnou novinku, kterou je hromadná autorizace plateb poplatků od různých plátců jednou společnou transakcí na platebním terminálu. Výrazně se tak zjednoduší a urychlí placení kartami na vašich úřadech. Abyste tuto funkci mohli začít využívat také u vás, je potřeba provést příslušná nastavení v modulu Pokladna. Obraťte se tedy prosím na svého konzultanta nebo náš Helpdesk, aby vám se správnou konfigurací pomohli, a vy jste mohli tuto novou službu nabídnout občanům co nejdříve.
>>
Munis
Upozornění
  • Tato zpráva je obchodním sdělením společnosti Triada, spol. s r. o., IČ 43871020, se sídlem U Svobodárny 1110/12, Praha 9, zapsané v OR vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 5091.
  • Nepřejete-li si nadále tato obchodní sdělení dostávat, můžete odmítnout jejich další zasílání na vaši adresu.
  • Naše společnost dodržuje všechny zásady ochrany vašich osobních údajů a jsme připraveni umožnit vám související výkon vašich práv.
  • Veškeré informace o nakládání s vašimi osobními údaji v souvislosti s aktivitami naší společnosti, vymezení účelů zpracování a uvedení možností, jak svá práva uplatnit.