Pracovní příležitost

V současné době rozšiřujeme náš tým a hledáme posilu na pozice:

Konzultant informačního systému Munis

Jak bude vypadat Váš pracovní den?
Po zapracování budete navštěvovat osobně zákazníky a pomáhat našim uživatelům – budete je školit, rozvíjet ve znalostech a postupech, budete pro ně hledat nejlepší řešení. S uživateli budete také ve styku přes e-mail a telefon. Občas vypomůžete kolegům na technické podpoře.
Práce konzultanta je hodně individuální práce s primárním zaměřením na potřeby zákazníka/uživatele. Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme individuálně, proto očekáváme, že vždy vymyslíte co nejlepší řešení pro každého z nich.
Orientujeme se na veřejnou správu, proto se budete setkávat s problémy z oblasti účetnictví nebo spisové služby.
Jaká bude náplň práce?
  • Budete každý den komunikovat se zákazníkem – osobně, po telefonu či e-mailem,
  • budete školit nové a stávající uživatele – budete pro ně navrhovat nové efektivní postupy,
  • klienti Vás budou brát za jejich pravou ruku, proto budete fungovat i jako technická podpora,
  • budete náš systém upravovat na míru každého zákazníka,
  • občas budete jako lektor vést námi pořádané semináře.
Zároveň budete fungovat i jako obchodní zástupce, proto budete prezentovat náš IS potencionálním zákazníkům.
Co požadujeme?
Práce bude Vaše, pokud:
  • je pro Vás nejdůležitější zákazník,
  • máte výborné komunikační schopnosti,
  • myslíte analyticky,
  • dokážete navrhnout optimalizaci postupu,
  • máte všeobecný přehled ve světě IT,
  • umíte se vzdělávat,
  • máte středoškolské vzdělání nebo vyšší,
  • jste aktivní řidič (řidičské oprávnění typu B).
Co vítáme navíc?
Výhodou pro Vás bude, pokud budete mít alespoň 1 rok zkušeností na pozici IT konzultanta, orientujete se v účetní legislativě či máte znalosti veřejné správy.
Co na oplátku nabízíme?
Práce konzultanta není snadná, proto máme pro Vás:
  • plat závislý na odvedené práci (dobře odvedené práce si vážíme),
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na rekreaci a další aktivity,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • týden dovolené navíc,
  • neomezené espresso na pracovišti :-)
Budete mít samostatnou a velmi odpovědnou pozici. Vaše slovo u nás bude mít velkou váhu, proto se budete podílet na rozvoji našeho IS.
Ve firmě máme příjemný neformální kolektiv a jsme firma rodinného typu.
Pracoviště: Praha

Pracovník technické podpory (vhodné i pro absolventy)

  • Jako pracovník technické podpory budete neustále v kontaktu s uživateli našeho informačního systému – buď přes náš helpdeskový systém anebo po telefonu. Budete jim radit, odpovídat na dotazy a řešit jejich požadavky.
  • Budete se podle svých schopností a znalostí podílet na správě vnitřní infrastruktury a na správě prostředků na poskytování on-line služeb zákazníkům.
  • Je to velmi různorodá práce, kdy každý den budete pomáhat našim uživatelům z řad veřejné správy. Pro nás je tato pozice velice důležitá.
  • Kromě poskytování podpory pro naše uživatele, budete také zodpovědný:
    • za tvorbu uživatelské dokumentace a metodických pokynů,
    • testování nových verzí našeho IS.
  • Aktuálně připravujeme pro naše zákazníky nové zajímavé služby, na kterých se budete také podílet.
  • Práce je Vaše, pokud jste komunikativní, baví Vás svět IT a rádi se vzděláváte. Pozice je vhodná také pro absolventy.
  • Naše požadavky tedy jsou:
    • velmi dobré komunikační schopnosti,
    • nerozhodí Vás nepříjemný uživatel,
    • máte analytické myšlení,
    • máte dobrou znalost a orientaci v IT problematice,
    • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost,
    • nebojíte se jezdit autem (řidičské oprávnění typu B).
  • Budeme velice rádi, pokud budete mít znalosti v oblasti Windows Server, klientských Windows OS a databázových systémů SQL.
  • Významnou výhodou je znalost ekonomiky a účetnictví a orientace v oblasti eGovernmentu.
  • stálý plat + odměny za skvěle odvedenou práci,
  • příspěvek na penzijní pojištění,

Budete mít odpovědnou a samostatnou práci. Budete se podílet na analýze dalšího vývoje IS. Ve firmě máme příjemný neformální kolektiv a jsme firma rodinného typu.

Pokud máte o tuto pozici zájem, zašlete nám Váš životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu: jobs@triada.cz.

DMO Munis DVS OF ISSS